Event akce

…tu a tam jsme účastni, tu a tam jsme sami osloveni k realizaci různých „eventů“(akcí pro konkrétní příležitosti,dle přání a požadavků „objednatele“). Zde naleznete záznamy již z těch proběhlých.

 

2013 – EVENT akce „Žirafy pro Jihlavskou ZOO“ + oslava 20letého výročí společnosti Sapeli

událost iniciovaná dlouholetým parnerem jihlavské ZOO – společností Sapeli. Divadlo T.E.J.P. se podílelo od PR až po finální akci pro zaměstnance a veřejnost v prostorách jihlavské ZOO. Výsledkem byl „happening“ na oslavu příjezdu žiraf z Ostravy do Jihlavy. (dále viz. subjektivní vyjádření hlavních aktérů).

…Menuju se Manu a s dvěmi kamaradama Zuberim  a Paulem  zme se v polovičce maja dokodrcali. Děcka, pokecam s vami ja, bo sem tu jediny z Česka – Ostravak!!! Předky mame sice kajsyk z Africa, ale Afriku zme nikdo neviděli ani z rychlika.
A jakže zme semka dofrčeli? Od chacharu a děvuch, co nas tu krmi a zrobi, co nam na našich velkych očach vidi, sem slyšel, že sa to startovalo šest roku nazpatek. Najprv se usmysleli, že by nas tu chtěli. Ku temu pomohla firma, co ma meno, jak afrikansky stromek – Sapelli. A SAPELI to rozfachalo a už sa děly věcy! Měřilo sa, jednalo sa a zas sa měřilo a pak sa postavila ta načančana chalupa a fajny dvorek, ve kerem teď spočivame, spime a žijem……(s překladem pomohli: Vladimíra Čapková, Lukáš Matěj)

Žirafy v Jihlavě

Žirafy pro Jihlavskou ZOO

Žirafy poprvé v Jihlavě - Sir Emanuel Rottschild

Žirafy v Jihlavě

Even akce: Žirafy poprvé v Jihlavě, Kohout

Žirafy poprvé v Jihlavě – Event divadla T.E.J.P

Žirafy v Jihlavě! ….a já si na ni sáhnu

Žirafí noviny pro "event"akci - titulka

Žirafí noviny pro „event“akci – titulka

Žirafí noviny - grafická část

Žirafí noviny – grafická část

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>